Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Прикольні жартівливі подарунки

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 481 товарів

Подарувати щастя не можна навіть при величезній любові до винуватця торжества. Але гарний настрій на кожен день - дуже навіть можна, якщо замовити жартівливі подарунки в магазині DobraLama. Приємне спілкування та допомогу при виборі нададуть менеджери, це стане джерелом позитивних емоцій і для дарувальника.

Прикольні подарунки з оперативною доставкою по Україні

Почуття гумору аналогічно темпераменту проявляється дуже індивідуально. Річ, здатна привести в захват одного, іншою людиною може бути сприйнята, як прихований образливий натяк. Потрібно дуже добре знати образ думок того, кому презент призначений. Або не ризикувати, зупинивши вибір на «класиці жанру».

Тобто на практичному предметі, який буде викликати посмішку при щоденному використанні, якщо на нього нанесений жартівливий напис або картинка. Такий подарунок - ціна позитивного настрою, скрашує ділові будні. Але обійдеться він недорого, якщо вибрати в інтернет-магазині:

Таких подарунків в каталозі DobraLama - десятки сторінок. Вони забезпечені звеселяючими підписами на всі випадки.

Кумедні подарунки з приколом

Мало знайдеться зовсім позбавлених почуття гумору людей. Проблему представляє швидше вибірковість цього почуття. Є любителі пожартувати над іншими, які самі ображаються, стаючи предметом розіграшу. Досить багато навколо шанувальників ліричного легкого гумору, що не здатний образити та зачепити.

У категорію веселих інтелектуалів потрапляють цінителі естетично оформлених забавних предметів. Багато кому прийдуться до душі подарунки-приколи з родзинкою:

Купити прикольний жартівливий подарунок в Україні

Широкий асортимент інтернет-магазину сюрпризів DobraLama немов спеціально підбирався з розрахунком на ментальність слов'янської душі. При всій широті натури в душі цієї є місце неабиякій частці практичності. У жителів країни політичних анекдотів в ціні гумор для всіх сезонів і урочистих випадків. Але смішні подарунки повинні бути більше, ніж жартом.

Повеселити гостей на святі недостатньо. Комічне підношення має після гучного застілля виявитися чимось корисним, на що-небудь стати в нагоді. Гумор, якому знайшлося місце в повсякденності, цінується набагато більше одноразової акції та предметів, що можуть перетворитися в пилозбірники.

Тому не тільки смішно, але й практично замовити:

  • Нічники у формі забавних фігурок тварин.
  • Оригінальну підставку під яйце всмятку.
  • Веселенький чохол для смартфона, обкладинки.
  • Тримачі для туалетного паперу та серветок.
  • Креативні формочки для льоду.
  • Коктейльні соломинки у вигляді парасольки, люльки.
  • Вішалки-гачки в ролі оригінального декору.

На сторінках інтернет-магазину просто розсипи презентів, якими можна привітати зі смаком і з шиком. У кожному з них захована іскра душевного тепла. Тому комічні сюрпризи DobraLama зігрівають і радують так довго.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)