Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Підставки для вінілових платівок

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 31 товарів

Ящики для зберігання вінілових платівок: декоративність і функціональність

У житті так небагато сліпучих спалахів і переповнених радістю моментів. Але дарувати непідробні світлі емоції зовсім нескладно. Досить мати невелику суму на покупку подарунка або сувеніра.

Контейнер для вінілових платівок - буденні речі зі смаком

Затишок в будинку створюють дрібниці. Часом за допомогою найпростіших речей, наприклад, контейнера для вінілових платівок, в житловому просторі буде відчуватися присутність «душі». Каталог інтернет-магазину DobraLama містить широкий асортимент конструкцій, що з'єднують в єдине композиційне ціле любов до порядку та музики, що відтворюється вініловими платівками:

  • металеві контейнери. Деякі моделі забезпечені колесами, завдяки чому конструкція набуває мобільність. Є варіанти, які оснащені ручками дляудобства перенесення. Багаторівневі контейнери - це не тільки відмінний спосіб прикрасити будинок чимось оригінальним, але і прямий шлях до збереження порядку великої кількості грамплатівок;
  • стійки з металу. Такі контейнери для пластинок - одна з найбільш вдалих спроб витягти красу з міцного і високоякісного металу. Такі контейнери можна використовувати для зберігання книг;
  • настінні полки-дисплеї. Нескладна з точки зору художнього оформлення конструкція, стане прекрасним і функціональною прикрасою будь-якого приміщення як для тих, хто прагне до симетрії, строгості й обґрунтованості, так і для цінителів оригінального втілення ідей;
  • металеві підставки. Чіткі пропорції і прямі лінії таких виробів, із зображенням звукозаписних компаній і стилізованих під обкладинки альбомів відомих виконавців, стануть подарунком для будь-якого меломана.

Купити підставку для зберігання вінілових платівок в інтернет-магазині DobraLama

Придбання товару в інтернет-магазині і доставка не тільки до Києва, але й до всіх міст України, - відмінна можливість купити ящики для вінілових платівок недорого і подарувати собі радість і близьким.

Цінність такого подарунку неймовірно висока, на відміну від ціни. Сувенірна продукція затребувана завжди: вона не має терміну придатності, як і не мають терміну придатності теплі відносини.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)