Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки студенту

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 215 товарів

Студентство - прекрасна пора, яка асоціюється не тільки з сесіями, курсовими роботами та заліками, а й з новими знайомствами, становленням особистості, придбанням корисних навичок. Про це варто пам'ятати, підбираючи подарунок для учнів університетів, технікумів і коледжів. Молоді й безтурботні студенти зрадіють нестандартним сюрпризів, які надовго залишаться в пам'яті.

Цікаві подарунки для студента

У переліку безпрограшних ідей присутні такі варіанти:

  • Ексклюзивна канцелярія.

    У навчанні знадобляться закладки для книжок, диспенсери для скріпок, тематичні набори для записів з олівцем, паперовим блоком, точилами й ластиком. Канцелярське приладдя з креативним дизайном зроблять напружений процес освоєння нових знань комфортним і приємним!

  • Ланчбокси.

    У перервах між парами хочеться вгамувати апетит смачним перекусом. Його зручно зберігати в ланчбоксі з декількома відсіками, які оснащується надійною кришкою.

  • Молодіжний рюкзак.

    Міський молодіжний рюкзак стане частиною повсякденного образу. У нього помістяться конспекти з лекціями, лептоп, мобільний телефон, пенал.

Також варто розглянути можливість придбання стильних аксесуарів. У їх числі наручний годинник з ефектним ремінцем.

Купити недорого подарунок студенту в Україні

Пошук прикольного й незвичайного презенту в інтернет-магазині обов'язково обернеться успіхом. У продажу представлений величезний асортимент сувенірної продукції, яка доступна до замовлення за демократичною ціною. Доставка товарів з каталогу здійснюється по Києву та містах країни максимально оперативно.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)