Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки другу

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 346 товарів

Якщо друг не просто приятель, а дуже важлива в житті людина, хочеться будь-яким презентом підкреслити його значимість. Але, де знайти подарунок, здатний відобразити ступінь власної подяки за надійне плече поруч? Звичайно ж, в інтернет-магазині DobraLama, де стільки цікавих, прикольних, незвичайних подарунків з будь-якого приводу та просто так!

Який подарунок другу замовити

Якщо людина поруч довгі роки, підтримуючи у всяких ситуаціях, без коливань підносяться хороші якісні речі. Дорогі, але в міру, так як цінність дружби не вимірюється їх вартістю. Просто піднести конвертик з грошима та напуттям купити собі подарунок - для одного взагалі образа. Адже при неформальному знайомстві його смаки та переваги повинні бути добре відомі.

А в разі ускладнень при виборі на допомогу з доброю порадою завжди прийдуть менеджери DobraLama. Вони підкажуть, як недорого та креативно купити подарунок другу на іменини. Адже замовляючи речі практичні й потрібні в повсякденності, неможливо помилитися. Будь-яка людина буде радіти, отримавши:

Оригінальний подарунок другу поштою з Києва

Речовим втіленням позитивних емоцій, світлим нагадуванням стануть презенти, якими можна дивувати гостей:

Серед широкого асортименту DobraLama є й алкогольний скретч-постер в подарунок найкращому другові - дуже корисна штука, щоб навчитися вживати культурно, спробувати десятки напоїв і коктейлів, які представляють національну гордість різних народів. А постер справжнього чоловіка - прекрасний привід зробити сотню подвигів по його завданням.

Купити прикольний подарунок другу

Радість від підношення буде подвійний, коли презент зігріває посмішкою. Або розвиває креативність - величезну цінність в сьогоднішній Україні, як баночка «Creativity Challenge». За смішну ціну в ній сотня записок-завдань. На кожне - три дня часу. Смішний подарунок другу може мати вигляд:

  • Графина-черепа.
  • Гуртки Дарт Вейдер.
  • Гуртки-кастета.
  • Веселого набору з підносом, вогнище, підставкою під гаряче.
  • Прикольною обкладинки на паспорт.
  • Застільних ігор для теплої компанії.

Веселий презент без образливих натяків гарантовано викличе гарячу вдячність того, з ким зв'язала міцна дружба.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)