Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки для дорослих

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 18 з 18 товарів

Підігріти полум'я в стосунках пари закоханих допоможуть пікантні подарунки для дорослих. З ними романтичне побачення перетвориться в незабутній квест з гострими відчуттями!

Коли дарувати прикольні подарунки для дорослих?

Вручають замовлений в інтернет-магазині презент до різних свят - річниці знайомства, ювілею спільного життя, дня всіх закоханих, Нового Року. Сюрприз можна підготувати і без приводу, щоб домогтися максимального wow-ефекту у другої половинки. Подарунок підбирають з особливою ретельністю, роблячи ставки на незвичайні ідеї. В тому числі:

  • Чекова книга.

    У книжці бажань зібрані завдання для пар з різним ступенем відвертості. Виконуючи їх, партнери дізнаються, як виглядає справжня пристрасть! Ті чеки, що сподобалися більш всього, можна використовувати багаторазово!

  • Скретч постери.

    Внесе різноманітність в чуттєві сфери життя мотиваційний скретч постер в гарному тубусі. Він являє собою плакат з різними завданнями для чоловіка й жінки, виконання яких не тільки забезпечує насолоду, а й скріплює пару закоханих.

  • Ігри.

    В ході гри вдасться не тільки пережити захоплюючий азарт, а й дізнатися з нової сторони свого обранця або обраницю. Нова настільки задасть потрібну атмосферу для близького відвертого спілкування наодинці. Найбільший інтерес представляє гра «Правда чи справа?», Фанти зі сміливими дорученнями, а також картки з питаннями, які допомагають парам відкритися один перед одним.

Недорогі дорослі подарунки: величезна кількість яскравих вражень

Щоб купити презент з натяком, не потрібно відвідувати стаціонарні магазини. Продаж святкової і сувенірної атрибутики здійснюється в зручному форматі онлайн. Все що потрібно для замовлення - це ознайомитися з вражаючим асортиментом сайту DobraLama, вибрати вподобані позиції з каталогу, й узгодити формальні аспекти замовлення з менеджерами.

Клієнтський сервіс на порталі має на увазі швидку доставку по Києву та Україні і надання допомоги консультантам, прозорі ціни - покупки обіцяють бути приємними, вигідними й комфортними!

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)