Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Оригінальні скарбнички для пробок, кришок і грошей

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 69 товарів

Скарбнички для пробок і грошей

Креативною та функціональною інтер'єрною прикрасою сьогодні вважаються оригінальні скарбнички, але не для грошей, а для винних пробок або пляшкових кришок. Заповнюючи таку скарбничку, ви збираєте колекцію спогадів і вражень, одночасно створюючи стильний декор для дому. Купити незвичайні скарбнички можна в інтернет-магазині DobraLama, де ви знайдете великий вибір класних подарунків і корисних аксесуарів.

Прикольні скарбнички: які бувають і як використовувати

З недавніх пір креативні скарбнички перетворилися на справжній мастхев в інтер'єрному декорі завдяки своїй функціональності та оригінальності. Причому в тренді не тільки скарбнички для пробок, але також оригінальні скарбнички для грошей, які теж можуть стати стильним декором інтер'єру. У магазині DobraLama можна замовити такі в самому незвичайному дизайні: у вигляді рожевого слона, мультивалютні у вигляді часточок апельсина, зі звуковим ефектом і багато іншого.

Але найбільший інтерес викликають скарбнички подарункові для пробок і кришок. Розповімо, що вони з себе представляють:

  • Стильна скарбничка для винних пробок - це містка прямокутна коробка з передньою стінкою зі скла. У коробку кидають пробки з-під вина, і, наповнюючись, скарбничка перетворюється в модну прикрасу інтер'єру.
  • Ще один варіант - скарбничка для пивних кришок, яка теж може бути у вигляді коробки зі склом або у вигляді дерев'яного панно з круглими отворами. В отвори вставляють кришки, поступово збираючи колекцію.

На сайті DobraLama можна купити оригінальну скарбничку в подарунок друзям, і повірте, вони будуть просто в захваті!

Як вибрати скарбничку в подарунок

Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок друзям і близьким, то зверніть увагу на красиві скарбнички для грошей або винних пробок. Головне - правильно визначити, кому який варіант підійде:

  • Скляні скарбнички для грошей на мрію - для сестри, подруги або дівчини;
  • Панно для кришок з-під пива - для кращого друга, брата, хлопця;
  • Скляні рамки для винних пробок - для всіх друзів і знайомих;
  • Оригінальні скарбнички для грошей - для братів і сестер.

А замовити цікаву скарбничку можна в магазині DobraLama, де ви знайдете кращі подарунки за найвигіднішими цінами.

Де купити незвичайну скарбничку в Києві

У магазині DobraLama представлений широкий асортимент оригінальних подарунків, сувенірів, аксесуарів і декору для дому. Саме у нас ви можете недорого купити скарбничку для винних пробок, яка стане відмінним подарунком друзям і близьким до наступаючих свят.

У нас діє швидка доставка по Україні, а тому ви обов'язково встигнете замовити подарунки точно в строк. А якщо у вас виникли труднощі з вибором товару, то наші менеджери завжди раді прийти на допомогу.

Даруйте близьким щастя разом з подарунками від DobraLama!

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)