Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки начальнику на День Народження

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 179 товарів

День народження боса - відмінний привід для вручення символічного подарунку або сувеніру. Це доречний варіант неформальної комунікації, яким варто скористатися, щоб вибудувати з начальником продуктивні та теплі взаємини.

Подарунок чоловікові начальнику на день народження: оригінальні ідеї

До ідеального подарунка до дня народження шефа пред'являють суворі вимоги. Він повинен відповідати рамкам ділового етикету, мати презентабельний і солідний вигляд, відрізнятися функціональністю та корисністю. Ці властивості об'єднані в цікавих презентах, які в окрему категорію зібрали менеджери DobraLama. В тому числі:

 1. Барний посуд.
  Якщо керівник є цінителем сортового витриманого алкоголю, йому припадуть до душі безперечні лідери продажів - склянки, декоровані кулею.
 2. Блокноти планери.
  Вести статистику, складати графіки і контролювати розклад зручно з використанням планера. Це практичний блокнот з якісним паперовим блоком, який стане прикрасою робочого столу в кабінеті.
 3. Погруддя з гіпсу.
  В інтер'єрі офісного середовища гармонійно виглядають фігури з гіпсу в античному стилі. Природний матеріал допомагає контролювати мікроклімат, не виділяє токсичних та їдких речовин. Він відрізняється екологічністю та безпекою, проявляє стійкість до пошкоджень.
 4. Набори канцелярії.
  У красивому наборі є всі необхідні атрибути високопоставленої людини. Це бювар, прес-пап'є, візитниця, елегантна підставка для кореспонденції тощо.

Недорогий прикольний подарунок шефу на ДР

Якщо в колективі прийнято вручати креативні та гумористичні сувеніри, до дня народження начальника можна замовити такі товари:

 • кумедна керамічна чашка підніме настрій і дасть потужний заряд позитиву;
 • дизайнерська підставка для ручки перетворить підписання паперів в особливий ритуал;
 • скретч карта в стінах офісу стане приємним спогадом про подорожі в далекі країни;
 • кубики для охолодження віскі в комплекті зі щипцями.

Купити незвичайний подарунок шефу на день народження

Ексклюзивний асортимент незвичайної святкової продукції, лояльне ставлення до питання формування цін, організована доставка посилок і готових gift-боксів по території Києва та України - це лише частина аргументів, які свідчать на користь замовлення товарів в інтернет-магазині. DobraLama піклується про підтримку репутації надійного постачальника сувенірів, зберігає розташування найвимогливіших клієнтів. Угоди супроводжуються всебічним сервісом, що включає надання розгорнутих консультацій, підтримки зворотного зв'язку з покупцями.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)