Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

О Нас

Хто така DobraLama?

DobraLama - це вірний друг і незамінний помічник в пошуку оригінальних і добрих подарунків для близьких і друзів.

Яка місія у ДобраЛама?

Надихати, дарувати гарний настрій і допомагати у виборі креативних подарунків.

У що вірить ДобраЛама?

Вірить в те, що кожна людина повинна бути оповита любов'ю і увагою. Абсолютно кожен заслуговує на подарунок з приводу і без.

Всі ми любимо дарувати чи отримувати подарунки, а коли цей подарунок ще й корисний - ціни йому немає.

Команда DobraLama вважає, що навколишні речі повинні щодня дарувати позитивні емоції і викликати посмішку на обличчі своїх власників. Тому, в гостях у Лами завжди представлені речі та подарунки, які мають оригінальний дизайн і виготовлені з першокласних матеріалів.

Гостинна ДобраЛама цінує і любить своїх покупців і гостей, тому завжди готова прийти на допомогу, надавши якісне обслуговування.

Що пропонує DobraLama?

Каталог інтернет-магазину оригінальних подарунків і корисних речей DobraLama налічує 8000 товарів від більш ніж 70 виробників. Унікальний і різноманітний асортимент подарунків вразить кожного, у нас ви точно знайдете подарунок на будь-який випадок життя.

Планери, оригінальні фартухи для кухні, чашки і тарілки з малюнками, незвичайні склянки для віскі, скретч-карти для подорожей, теплі пледи з рукавами, креативні аксесуари для офісу, обкладинки на паспорт і картхолдери, контейнери для зберігання вінілових пластинок, бюсти видатних особистостей - це тільки частина того, що зможе порадувати як вас, так і ваших близьких людей.

Інтернет-магазин подарунків DobraLama - це якісний і високий рівень обслуговування, гарантія якості і швидкий сервіс. Команда ДобраЛама пропонує:

  • швидку доставку в усі міста України
  • зручні способи оплати
  • бонусну систему
  • повернення-обмін відповідно до законодавства України
  • консультацію з усіх питань

Даруйте добрі подарунки разом з DobraLama :-)

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)