Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Камені для віскі

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 12 з 12 товарів

Традиційно віскі прийнято вважати вечірнім неквапливим напоєм. Прийнято використовувати широкі невисокі келихи з міцними стінками та товстим дном, що дозволяє напою не нагрівається від тепла рук, такі склянки для віскі підходять найкраще. За класикою алкоголь належить пити нерозбавленим.

Недоліки охолодження льодом

Краща температура для подачі віскі, при якій максимально розкривається смак, не нижче 16-18 і не вище 21 градуса. Найчастіше для зниження температури вживалися кубики льоду, проте у такого методу є ряд мінусів:

  • надмірне первинне охолодження тягне застигання ефірних масел і втрату аромату;
  • подальше танення льоду розбавляє алкоголь водою, змінює смак і знижує градус;
  • лід тримає віскі зниженої температури всього 10 хвилин.

Матеріали виготовлення наборів каменів для віскі

Ці проблеми зміг вирішити американець Ендрю Хеллман, запропонувавши кам'яні кубики замість крижаних. Згодом їх назвали Whisky Stones - віскі камені. Матеріалом для свого винаходу він вибрав природний мінерал стеатит. Унікальні характеристики мильного каменю відомі й використовувалися тисячоліттями при виготовленні печей, посуду, теплих стін і підлоги. Ці властивості дозволили вважати стеатитові камені для віскі кращими:

  • не вбирають смаки і запахи;
  • екологічні;
  • м'які в обробці;
  • хімічно нейтральні.

Особливе значення має підвищена теплоємність кубиків для віскі - вони швидко набирають і повільно віддають задану температуру.

Камінці вирізаються, закругляются і шліфуються вручну. Відмінності за розміром свідчить про їх справжності. Грані ідеально відполіровані, іноді прикрашаються гравіюванням.

Фірмові камені Whisky Stones мають кубічну форму (2-4 см3) і продаються в кількості 9-ти штук в полотняних мішечках. Оскільки стеатити зустрічається рідко, виробники стали реалізовувати вироби з різних мінералів (нефриту, шунгиту). Щоб не придбати гранітну підробку небезпечну для вживання, необхідно звертатися в надійні інтернет магазини з перевіреною репутацією. DobraLama запропонує гарантовано якісні товари наборів каменів для охолодження віскі.

Кубики зі сталі

Сталеві аналоги створюються з високоякісної 304 марки, використовуваної для виробництва посуду. Грані відполіровані до дзеркального блиску, мають виграшний естетичний вигляд. Металевим камінцях для віскі надається обтічний профіль для запобігання подряпин. Усередині порожніх кубиків поміщений еко-термогель для акумуляції холоду. За характеристиками і застосування вироби ідентичні стеатитовій продукції. В залежності від побажань в DobraLama можна замовити за адекватною ціною сталеві набори по 4-6-8 одиниць. Комплекти упаковані в універсальну пластикову форму для заморозки.

Як користуватися охолоджуючими камінням для віскі

Перед першим застосуванням слід помити кубики, бажано за допомогою губки. Для охолодження вони поміщаються на 2-3 години в морозилку. На стандартні 50 мл віскі звичайно потрібно 2-3 камінчика. Після використання необхідно обполоснути у воді і в сухому вигляді скласти в фірмовий мішечок.

Неспішне охолодження

На відміну від інших способів, кубики для віскі з каменю знижують температуру поступово. Не слід очікувати миттєвий ефект. Алкоголь охолоне до потрібного значення через кілька хвилин. Камені залишаються холодними більше півгодини, повертати після кожної порції в холодильник немає необхідності.

Різноманітне застосування каменів для охолодження напоїв

Зрозуміло кам'яними і сталевими кубиками охолоджують не тільки віскі, а й коктейлі, соки, інші безалкогольні напої. Особливістю виробів є можливість використання для підігріву. Для цього необхідно помістити камені в мікрохвильовку секунд на 30 перед зануренням в чашку з кавою або чаєм.

Переваги кубиків для охолодження напоїв

Камені для віскі не тануть і тримають 18-20 градусів до 30 хвилин. Вони екологічні й мають приємний зовнішній вигляд. Виробами можна користуватися багаторазово й довгий термін. Жодного випадку руйнування не зафіксовано з 2007 року створення. Кубики ідеальний подарунок, вічний атрибут і ритуал.

Купити камені для віскі в DobraLama

Підібрати й придбати подарункові камені для віскі в Україні можна недорого в інтернет магазині DobraLama. Компанія гарантує швидку доставку й гарантію обміну протягом 14 днів. При необхідності менеджери допоможуть визначитися з вибором і допоможуть підібрати ідеальний подарунок для ваших близьких.

DobraLama - найкращі подарунки для ваших рідних і близьких!

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)