Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки автолюбителю

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 31 товарів

Машина для чоловіка в Україні означає набагато більше, ніж засіб пересування. В особистому авто з'єднуються свідоцтво його соціального статусу, місце філософських роздумів і хороший друг. Так-так, неживі механізми на колесах у них мають ласкаві прізвиська, й навіть імена, які дають живим істотам. Тому вибрати подарунок автолюбителю неважко. Досить трохи потішити його пристрасного захоплення.

Хороший подарунок любителю машин

Завжди можна замовити що-небудь недорого в Києві для салону авто. Істинному автолюбителю будуть приємні навіть незвичайні предмети, що нагадують його хобі в побуті:

  • Подушка-колесо.
  • Книжкові закладки з цілком реалістичними маленькими моделями великих і престижних авто.
  • Прикольна чашка-хамелеон з прозорою імітацією індикатора залитого на заправці палива, яка змінює колір при різній температурі напоїв.

Цікавий подарунок для автолюбителя

Практичні презенти не тільки зачіпають чутливі струнки загартованої в різних дорожніх ситуаціях шоферської душі. Чоловік буде із задоволенням користуватися замовленими для нього в інтернет-магазині DobraLama:

  • Якісними і солідними обкладинками на права або id-паспорт з карбонової шкіри.
  • Обкладинками з більш доступною ціною на документи старого й оновленого зразка, прикрашеними милими його серцю зображеннями автомобілів.
  • Термокружка, що збереже каву гарячою.

У DobraLama величезний вибір чудової якості термокружек від європейських виробників. Їх денця ідеально поміщаються в поглиблення-підсклянник приладової панелі, щоб завжди перебувати в дорозі під рукою. Багато різних обкладинок та інших корисних аксесуарів в подарунок автолюбителю з оперативної відправкою на відділення пошти замовника.

Інші небанальні ідеї корисних подарунків на всі випадки із задоволенням підкажуть менеджери магазину. У зручний для замовників час завжди можна отримати добру пораду й консультацію, як догодити коханому чоловікові. Адже головне в подарунку не ціна, а здатність запалювати в очах дорослого солідного власника авто вогники дитячого захвату!

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)