Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки для підлітка

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 158 товарів

Гормональні вибухи й мінливість дитини, яка дорослішає ускладнюють вибір, коли необхідно купити подарунок для підлітка й стовідсотково йому догодити. Здивувати буває ще складніше, тому що перехідний вік загострює грань між дитячими капризами й дорослими інтересами. Навіть захоплення стрімко змінюються.

Оригінальні подарунки для підлітка в Києві

Для віку старше 11 характерно відмінне знання речей, які в тренді. Дорослішання проходить в пошуках себе, але думка компанії ровесників часто домінує над батьківським. Але цікаві подарунки для підлітків здатні захопити й спрямувати їх енергію в русло саморозвитку. У цьому сенсі цілком доречно замовити з оперативною відправкою в поштові відділення України:

  • Стимулюючий читацьку активність скретч-постер.
  • Розвиваючий навички планування щоденник.
  • Оригінальний англійський календар.
  • Гарно оформлений і просунутий повербанк.
  • Наручний годинник з набором корисних функцій.
  • Скарбничку для формування правильного ставлення до грошей.

Прикольні подарунки підлітку недорого

В інтернет-магазині добрих подарунків вражаючий вибір викликають посмішку презентів, якими можна блиснути перед однокласниками, прославитися оригіналом:

  • Незвичайні обкладинки для паспорта.
  • Гаманці з прикольними принтами з екокожі.
  • Веселенькі термокружки.
  • Гіпсові голови в ролі вазонів-органайзерів.

Подарунок підлітку за захопленнями

Рідні напевно помічали прояви мінливості. Вчорашні хобі легко забуваються. Але їх місце так само натхненно віддається іншим. Коли необхідно купити подарунок підлітку, варто приглянути портативну колонку, якщо він захоплений музикою.

Небайдужим до живої природи й кімнатним рослинам повинен сподобатися екокуб з можливістю виростити з маленького насіння до прекрасної квітки свій шматочок домашньої флори. До того ж паросток потрібно регулярно поливати, виявляючи велику відповідальність, терпіння - такі якості, які безперечно стануть у пригоді в дорослому житті.

Серед незвичайних подарунків для підлітків варто придивитися до практичних ланчбоксів для шкільних перекусів з бамбука або сталі. Або до оригінальних нічників. Досить дорослим, серйозним презентом може стати плед з рукавами - по-справжньому тепле втілення вечірнього затишку, цілком здатне утримати підлітка вдома в холодний вечір.

На сторінках DobraLama багато таких речей, що символізують перехід зі світу дитинства в світ дорослих і підкреслюють батьківську довіру. Будь-які сумніви у виборі вирішать своєю консультацією доброзичливі менеджери.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)