Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Обробні дошки і ножі

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 16 з 16 товарів

Під рукою істинного кулінара, який знає толк в створенні вишуканих гастрономічних шедеврів, обов'язково присутній фірмовий кухонний ніж і якісна обробна дошка. Ці незамінні аксесуари необхідні для нарізування фруктів і овочів, подрібнення м'ясного та рибного філе, створення тонких слайсів з твердих сортів сиру, бастурми, ковбасних виробів.

Купити оригінальні обробні дошки та кухонні ножі

Якісна обробна дошка виготовляється з екологічних матеріалів, які не вбирають сторонні запахи, легко очищаються від забруднень, проявляють стійкість до механічних пошкоджень. Важливо щоб виріб не псував ріжучу кромку, зберігав естетичний та акуратний вигляд протягом усього періоду експлуатації.

Суворі вимоги відвідувачі порталу пред'являють і до ножів. Перевагу віддають моделям зі зручною рукояткою, яка комфортно лежить в кисті, не вислизає, забезпечує повний контроль над виконуваними кухарем діями. Конфігурацію та довжину лез підбирають з урахуванням специфіки приготування страв.

Недорогі кухонні аксесуари з доставкою по Україні

Незвичайні обробні дошки й ножі в інтернет-магазині реалізуються за низькою ціною. «DobraLama» робить ставку на креативні рішення, тому поповнює асортимент продукції цікавими новинками. Такі варіанти незвичайних обробних дощок і ножів стануть хорошим варіантом подарунка для мами, яка любить готувати, або для подруги, люблячої креативні, але корисні подарунки.

Не залишаються без уваги й практичні питання. Клієнти, що оформили замовлення в онлайн режимі можуть скористатися зручним способом оплати, отримати детальну консультацію менеджерів, оцінити якість сервісу, яким оточена кожна угода.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)