Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Розвиваючі ігри для дітей

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 20 з 20 товарів

В інтернет-магазині подарунків DobraLama зібрані кращі розвиваючі ігри для дітей, які зроблять дозвілля хлопчиків і дівчаток захоплюючим і корисним. З доставкою по Києву та Україні можна недорого замовити абетку, алфавіт і арифметику - вони допоможуть малятам засвоїти перші знання в рамках дошкільного навчання. Інтерес представляють захоплюючі пазли, головоломки-танграма з плоскими фігурками з хитромудрою формою, акуратні дошки для розміщення магнітних букв і кольорових циферок.

Розвивалки для дітей: купити за низькою ціною

Товари з даної категорії відповідають жорстким стандартам якості. Вони виготовлені із екологічно безпечних матеріалів - акрилу, натурального дерева, плексигласу, які не становлять загрози для здоров'я та імунітету дітвори. Додатковим плюсом развівалок є яскравий привабливий дизайн, простота та зручність зберігання. Їх можна використовувати для самостійної роботи з донькою чи сином, а також брати з собою на різні заходи, де дитина проводить час з однолітками, набуваючи навички соціальної взаємодії.

Дитячі розвиваючі ігри: переваги

Грамотно підібрані за віком розвиваючі ігри допомагають дітям навчитися читати, основам ведення рахунку, освоїти рішення складних логічних і інтелектуальних завдань. Малюки розширять свій кругозір, поліпшать пам'ять і відгострять здатність концентрувати увагу на певній темі. Вони будуть із задоволенням бавитися і проявляти цікавість в процесі гри, наберуться нових вражень і приємних емоцій!

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)