Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки маркетологу

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 186 товарів

Завдяки праці маркетологів, люди дізнаються про нові товари й послуги, що з'являються на ринку. Привітати представників даної професії зі святами хочеться оригінально та ефектно - презент повинен запам'ятатися, викликати масу приємних емоцій. Його пошук здійснюють в інтернет-магазині DobraLama, який має в своєму розпорядженні широкий асортиментом сувенірної продукції для будь-якого випадку.

Цікаві подарунки маркетологу

Працюючі в сфері маркетингу люди - це творчі особистості, діяльність яких також пов'язана з підрахунками, складанням прогнозів, підбиттям підсумків. Вони оцінять креативні подарунки, які не позбавлені практичності та функціональності. В тому числі:

 • Календар.

  Гарний календар стане невід'ємною частиною інтер'єру в кабінеті.

 • Блокнот.

  Для ведення записів, планування, створення скетчів знадобиться якісний дизайнерський блокнот з важким паперовим блоком і розкішної обкладинкою зі шкіри. Він оснащується закладками для зручності пошуку потрібної сторінки.

 • Канцелярські дрібниці.

  Професіонали значну частину часу проводять в стінах офісу, генеруючи геніальні ідеї для нових рекламних компаній. Вони будуть раді отримати в дар ексклюзивну канцелярію - тримачі для книг і записок, закладки, диспенсери для скріпок в ефектному корпусі.

 • Посуд.

  Хороший варіант - вибір на користь посуду. Це можуть бути керамічні та емальовані чашки з веселими малюнками, функціональні термокружки, що зберігають насичений аромат чаю й кави, а також набори чарок, голографічні склянки для віскі, винні келихи.

 • Аксесуари для гаджетів.

  Варто розглянути можливість придбання повербанка, захисного чохла для забезпечення схоронності лептопа.

Купити подарунок для маркетолога за недорогою ціною

Жителі Києва та інших міст України можуть замовити незвичайні презенти для маркетологів в рамках зручного та вигідного онлайн шопінгу. Менеджери інтернет-магазину нададуть докладні консультації з питань вибору, допоможуть з вирішенням формальних нюансів угоди, пов'язаних з організацією доставки й внесенням оплати за товари.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)