Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Елітні (VIP) подарунки

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 138 товарів

Поняття «ВІП подарунки» походить від англійського виразу, який передбачає, що призначені вони для якоїсь дуже важливої ​​персони. Але незабаром поняття розширилося від особливого статусу посадової особи, високого начальства й мільйонного бізнесу до певного виключно трепетного ставлення до окремої особистості.

Хто повинен отримувати елітні дорогі VIP подарунки

Ціна презенту перестала мати основне значення. Повага до персони з боку дарувальника, безсумнівно, повинно проявлятися в бажанні купити ексклюзивні подарунки, але важливість людини цілком може визначатися не соціальним статусом, а особистої прихильністю до нього.

Підкреслити прихильність або знаковість урочистої події можуть цікаві речі в інтернет-магазині DobraLama. Головне - замовити в Києві ексклюзивні подарунки з вираженою унікальністю, нестандартним і незвичайним дизайнерським рішенням.

У разі виникнення сумнівів вирышить їх спілкування з менеджерами DobraLama, які завжди готові порадити, який VIP подарунок купити керівнику компанії чи просто нескінченно дорогій і коханій людині, що не має відношення до великого бізнесу і влади в Україні.

Елітні оригінальні подарунки від DobraLama

У каталозі магазина багато вражаючих фантазією і добротою презентів. Здивувати відходом від стереотипів здатні VIP подарунки з доставкою за 48 годин:

  • Гіпсовий шолом водолаза.
  • Чотириповерховий сталевий контейнер для колекції платівок.
  • Крутий чоловічий набір зі справжніми кулями в стаканах для віскі.
  • Стелаж з голографічними п'яними склянками.

Ексклюзивний оригінальний подарунок

Зазвичай для свого шефу підлеглі підносять що-небудь статусне й ділове для прикраси кабінету та персони самого шефа:

  • Великий настінний годинник.
  • Стійку для книг.
  • Еко-годинник на руку з дерева.
  • Гіпсовий бюст.

Вибір гіпсових виробів в розділі «Елітні подарунки» варіюється від прикольних голів до суворої музейної античності й відомих історичних особистостей типу Аристотеля, римських імператорів.

Елітні подарунки за інтересами

Любителям помріяти й подивитися світ неодмінно припаде до смаку велика скретч-карта - справжній подарунковий комплект мандрівника по країнах-виробниках кави й какао-бобів. Додається все необхідне, щоб прокласти новий маршрут або відзначити точки, де вдалося провести кілька прекрасних днів, що залишилися в спогадах.

Купити ВІП подарунки такого роду в DobraLama означає проявити непідробну увагу до важливих для одержувача аспектыв і заслужити його глибоку подяку.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)