Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Красиві обкладинки на паспорт

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 175 товарів

Стильний образ стає завершеним завдяки дрібним деталям. Для враження загальної успішності людини важлива навіть обкладинка для паспорта, її якість і презентабельність. Не всі звертають увагу на подібні дрібниці. Але виправити прикре упущення легко, якщо замовити для дорогих людей в інтернет-магазині престижний аксесуар.

Дизайнерські обкладинки для паспорта

Крім захисту паперових документів вони безумовно розповідають багато про що. Креативність в оформленні відразу виділяє з натовпу, а прикольна обкладинка на паспорт підкреслює незалежність характеру, якщо вона прикрашена смішними написами та кумедними малюнками. Таких чудових подарунків молодим душею друзям в DobraLama величезний вибір.

Дуже популярні та коштують недорого оригінальні вінілові аксесуари:

  • З рослинами, тваринами, абстрактними принтами.
  • Виконані з символікою та в кольорах України.
  • З зображеннями природи, морської та туристичної тематики.

Оригінальна обкладинка на паспорт ручної роботи

Кращим матеріалом для такого аксесуара залишається натуральна шкіра, яка прослужить в кілька разів більше будь-якого штучного замінника. Магазин добрих подарунків в Києві пропонує купити обкладинку на паспорт, виготовлену вручну з трирічною гарантією зі справжніх природних матеріалів:

  • Crazy Horse. Незважаючи на присутність в назві коня, це шкіра рогатої худоби, що має властивість красиво старіти, набуваючи світлі вінтажні відтінки від потертостей.
  • Krast зберігає природний малюнок натуральної шкіри. Наскрізне прокрашивание дає рівномірний колір на всю глибину без розтріскування та відшаровування.
  • Колекція карбон - це шкіра тварин підвищеної міцності та красива обкладинка на паспорт за доступною ціною.

Незвичайні дизайнерські аксесуари мають всередині зручні кишеньки, щоб разом з основним документом там помістилися водійські права чи пластикові карти. Зі своїм замовленням покупець отримує цікавий сюрприз від DobraLama - мініатюрний блокнотик для записів.

Багатофункціональним подарунком стане обкладинка на паспорт у вигляді органайзера типу тревел кейса, де в одному місці зібрані закордонний паспорт, посвідчення водія, ідентифікаційний код, потрібні ксерокопії, проїзні документи, візитки та картки.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)