Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки на хрестини

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 11 з 11 товарів

Церковне хрещення немовляти - менш важлива подія, ніж його поява на світ. Це сімейне торжество із запрошенням родичів і гостей. Тому подарунок на хрестини купити означає розділити зі щасливими батьками їх радість. Зробити пам'ятним день, коли дитя отримує духовний захист вищих сил і персонального Ангела-хранителя.

Креативні подарунки на хрестини від DobraLama

Вибір презентів на різні випадки в інтернет-магазині Києва вражає достатком свіжих ідей. Швидка відправка найвіддаленіші поштові відділення України - гарантія напередодні знаменної події. Душевне спілкування з менеджерами допомагає замовити недорого стильне, практичне підношення на честь маленького християнина.

Подарунок дитині на хрестини

Хоча торжество стосується всієї родини, запрошені гості зазвичай адресують свої підношення його головному винуватцю. І набагато краще, якщо ціна увагою не буде виражена черговим плюшевим ведмедиком або зайчиком. Набагато практичніше виглядає іграшка-звірятко у вигляді дитячого нічника, що розсіює дитячі страхи перед нічною темрявою.

Оригінальний та цікавий музичний нічник-карусель заспокоїть і приспить. Рожевий відмінно підійде як подарунок на хрестини дівчинці, блакитний стане подарунком на хрестини хлопчикові. Він забезпечить дитині казкові кольорові сни та гарантовано стане улюбленою іграшкою.

Подарунки хресним на хрестини

За традиціями хрестні беруть на себе пов'язані з таїнством витрати, кошти малюка хрестильної одягом, хрестиком, навіть оплачують послуги оператора відеозйомки та фотографа. Вони ж стають другими батьками, які будуть допомагати у вихованні та духовному зростанні дитини. Справжні тато та мама теж прагнуть віддячити кума й куму відповідним пам'ятним подарунком, вручивши їм парні фартухи.

Купити оригінальні подарунки на хрестини

Стильний бебі-постер буде супроводжувати малюка весь перший рік, оселившись на стіні біля ліжечка. Але малюки ростуть так швидко, що кращий подарунок на хрестини повинен стимулювати їх гармонійний розвиток, розкриття можливостей природних талантів і розуму. Це:

  • Іграшки для дрібної моторики рук.
  • Цікаві пазли.
  • Магнітні букви рідної мови.
  • Азбука в латинському варіанті для самого раннього вивчення англійської.

Їх невелика ціна рівносильна внеску в майбутнє дитини.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)