Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки офісному працівнику

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 207 товарів

Подарунки для офісних працівників

Сірі робочі будні хочеться скрасити яскравими враженнями та незабутніми емоціями. Тому в дружних колективах прийнято вручати співробітникам офісу милі пам'ятні подарунки. Ексклюзивні предмети інтер'єру скрасять атмосферу в кабінеті, а незвичайне канцелярське приладдя зробить монотонний підрахунок цифр і складання планів приємним і творчим процесом.

Також в якості презенту можна розглянути й інші варіанти:

 1. Екокуб для вирощування рослин.

  Стильний екокуб по достоїнству оцінять люди, які не хочуть втрачати зв'язок з природою, проживаючи й працюючи в жвавих кварталах мегаполісу.

 2. Термокружки і ланчбокси.

  За жвавими нарадами, мозковими штурмами й новими проектами персонал фірми не завжди має можливість нормально перекусити. Щоб не порушувати здоровий режим харчування, їжу і напою можна приносити з дому в функціональній і зручній тарі.

 3. Гаджети.

  Принесуть користь сучасні гаджети - бездротова колонка з приголомшливою якістю відтворення аудіо, повербанк для підзарядки мобільного телефону.

 4. Елементи іміджу.

  Діловий образ підкреслять і доповнять зі смаком підібрані аксесуари - шкіряні папки для документів, елегантний наручний годинник, візитниці.

Замовити подарунок офісному працівнику з доставкою по Києву та Україні

Інтернет-магазин «Dobra Lama» - це гарантовано низькі ціни, широкий асортимент, всебічний клієнтський сервіс. Тут можна недорого купити цікаві подарунки для офісних працівників, які відповідають вимогам корпоративної етики. Вручають сюрпризи до професійних і особистих свят, супроводжуючи презент теплими словами побажань.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)