Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки книголюбові

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 100 товарів

Читання - одне з найдивовижніших захоплень! Любителі книг гідно оцінять подарунки, які пов'язані з їх хобі. Корисні дрібниці зроблять знайомство зі світом літератури максимально приємним і захоплюючим. Навіть з головою занурившись в мрії та фантазії, людина не буде жертвувати особистим комфортом з правильними аксесуарами!

Кращий подарунок любителю книг

Список вдалих ідей подарунків книголюбів звузить коло пошуку:

 • Стильний металевий упор

  Виконаний в стильному дизайні упор дозволить навести порядок на робочому столі. Використовуючи його можна розсортувати книжки за категоріями, для зручного пошуку потрібного тому надалі.

 • Закладки

  Прикро повертатися до глави, яка вже була прочитана. Уникнути плутанини в сторінках допомагають закладки. Крім функціональності, вони радують креативним зовнішнім виглядом.

 • Стійки, утримувачі

  Для зберігання збірників з розповідями розроблені місткі стійки й тримачі з добротною стійкою конструкцією.

 • Нічник

  Світильник, що наповнює кімнату ненав'язливим розсіяним світлом з настанням сутінків - презент, який бібліофіли оцінять також високо, як і рукопис обраного учасника. Нічник компенсує недолік природного освітлення за вікном, дозволить уникнути перенапруги очей.

 • Плед

  Загорнувшись у плед з рукавами можна годинами проводити час в кріслі-гойдалці або на дивані з заповітним твором в руках.

 • Чашки для кави і чаю

  Також можна замовити незвичайні керамічні чашки, які виконані у формі різних персонажів і героїв.

Купити оригінальні подарунки книголюбові недорого

Неважливо, які літературні твори воліє людина - романи, детективні трилери, комедійні п'єси або пригодницькі балади - для нього на сайті знайдеться відповідний варіант презенту. Широкий асортимент продукції постійно поповнюється цікавими новинками. Доставка замовлень з інтернет-магазину здійснюється по Києву і Україні кур'єрськими службами. Ціни в інтернет-магазині відповідають лояльному сегменту, що відкриває солідний резерв для економії!

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)