Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Подарунки бізнесменові

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 141 товарів

Подарунок бізнесменові: ідеї оригінальних сюрпризів

Ведення власного бізнесу накладає певний відбиток не тільки на рівень доходу, а й на світогляд. Підприємці, які звикли ризикувати та діяти впевнено заради досягнення поставленої мети, гідно оцінять презент, що підкреслює статус, ділову хватку й сильні риси характеру.

Цікаві ідеї

Презент повинен бути максимально персоналізованих. Щоб відійти від кліше і штампів, при пошуку варто орієнтуватися на незвичайні варіанти. В тому числі:

 • Скретч карти.

  Окрасою робочого кабінету стане скретч-карта світу. Вона мотивує на нові звершення, нагадує про вчинені подорожі в різні куточки планети. Гарний лаконічний дизайн вдало вписується в рамки сучасних інтер'єрів.

 • Гіпсові погруддя.

  Стильний бюст з гіпсу - настільний декор, який стане для власника предметом гордості.

 • Ексклюзивна канцелярія.

  Ділові люди організовані й пунктуальні. Підтримувати ці навички на належному рівні їм допомагає функціональна канцелярія - планери, блокноти й щоденники. На сторінках паперового блоку зручно складати графіки поїздок, коригувати розклад. Принесуть користь і інші аксесуари з даної категорії - папки для документів з натуральної шкіри, софт-буки.

 • Барний і столовий посуд.

  В топі презентів для підприємців красивий посуд - дизайнерські чашки, келихи для елітних алкогольних напоїв, набори чарок з дорогого скла.

 • Аксесуари для іміджу.

  Образ успішної людини доповнять відповідні аксесуари - фірмові затискачі для грошей, наручний годинник з виразним великим циферблатом.

Замовити кращий подарунок для бізнесмена недорого

Неважливо, що пов'язує з бізнесменом - спільна справа, родинні лінії або багаторічна дружба, презент винуватцю торжества до майбутніх свят варто вибирати з максимальною відповідальністю. Оригінальний сюрприз вдасться знайти в тематичній підбірці на порталі «Dobra Lama». Інтернет-магазин зібрав величезний асортимент подарунків для підприємців, які можна купити з доставкою по Києву та містам України. Менеджери нададуть допомогу у виборі сувенірної атрибутики, вирішать всі формальні нюанси, дадуть відповідь на питання покупців.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)