Поиск
0

Кошик

0 грн

Каталог
0

Настільні ігри

Показувати по:

Сортувати по:

Показано 24 з 28 товарів

Цікаві та оригінальні настільні ігри в Dobra Lama

Стале переконання в складнощах вибору, коли потрібен хороший подарунок недорого, легко спростовує асортимент магазину DobraLama. Тут знайдуться оригінальні настільні ігри на всі смаки. Зробити дозвілля змістовним, наповнити сімейні вечори приємним спілкуванням, мати привід запросити друзів завжди краще, ніж підношення чергового посудного набору.

Чим хороші подарункові настільні ігри

Їх сильна сторона в тому, що весь необхідний інвентар уміщається в красивій коробці. Замість обладнання для ігрового майданчика потрібен всього лише стіл достатніх розмірів. Замовити креативні настільні ігри означає привести в захват дитину-дошкільника та солідного ділового чоловіка. Тому, що разом з ними приходить в будинок:

  • Живе спілкування замість сидіння по кутах наодинці з разнодюймовимі екранами.
  • Сплеск позитивних емоцій, так як виграш окрилює, а програш ніхто всерйоз не сприймає.
  • Зміна виду діяльності, що представляє собою відмінне перезавантаження для втомленого мозку.

Настільні ігри в подарунок

Варто додати вражаюче розмаїття. Оскільки цікаві настільні ігри включають безліч видів цієї забави, вони бувають запальними, що змушують вживатися в роль персонажа. Купити настільні ігри на відгадування слів, де ті, хто програв зобов'язуються виконувати якісь смішні дії, означає розвеселити всю компанію на дружній вечірці.

Стратегії не дають розслабитися до кінця партії. Будь-яке з пропозицій інтернет-магазину приносить користь:

  • Тренуючи увагу, зорову пам'ять.
  • Розвиваючи образне мислення, кмітливість.
  • Формуючи логіку та інші корисні особисті якості.

Багато незвичайні настільні ігри в Україні розраховані на 4-6 учасників, поділених на дві команди. Тобто дають можливість зібрати за столом все покоління, зміцнюючи сімейні зв'язки. Вони однаково цікаві для онука і діда. Але при цьому ціна задоволення в магазині DobraLama залишається доступною, вкладаючись в невеликий бюджет. І гарантована безкоштовна допомога інтернет-консультантів у виборі відповідного подарунка.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ НОВИН!

Наші розсилки приходять не частіше
ніж раз в тиждень :)